Modoko’ya Anlamlı İadeyi Ziyaret

Modoko Ramazanın bereketini ve huzurunu çocuklarla paylaştı ve anlamlı iadeyi ziyaretle teşekkür belgesini Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay’dan aldı.

Modoko’ya Anlamlı İadeyi Ziyaret
Modoko’ya Anlamlı İadeyi Ziyaret
Modoko’ya Anlamlı İadeyi Ziyaret

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem ÖZÇELİK “Her yıl işletmecilerine ve üyelerine vereceği iftar programını iptal ederek, harcanacak parayı ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımı olarak dağıtmak istediklerini” dile getirmiş ve bu sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunmuştu. Sultanbeyli Kaymakamı Sayın Metin Kubilay yakın zamanda Modoko Mobilyacılar Kooperatifi’ne anlamlı bir iadeyi ziyarette bulundu ve Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik’i ziyaret ederek kendilerine teşekkür belgelerini takdim ettiler. 


Metin KUBİLAY “Modoko Türkiye’nin en büyük açık hava mobilya alışveriş merkezlerinden bir tanesi, Ramazan ayında böyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza atmak istemeleri bizleri çok mutlu etti. Ramazan ayı rahmet ve bereketin bol olduğu bir ay. Bizler Modoko’nun katkılarıyla Ramazan ayında Sultanbeyli’mizde yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklarımızın bayram sevincine ortak olmak, küçük bir bayram hediyesi sunmak amacıyla bu işbirliğini gerçekleştirdik. 


Bu anlamlı sosyal sorumluluk projesine katkılarından dolayı Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem ÖZÇELİK’e, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Modoko esnafına ilçem adına teşekkür ediyorum.” dedi.