MODOKO’da hediye yağmuru günleri tüm hızıyla devam ediyor!

Bu sene 50. yaşını kutlayan MODOKO mobilyacılar sitesi, 50. yıla özel “Hediye Çarkı” kampanyasıyla müşterilerini hem hediye yağmuruna tutuyor, hem de eğlenceli bir atmosfere davet ediyor. MODOKO’dan 5 bin TL ve üzeri alışveriş yapan herkes buzdolabından fırına, elektrikli süpürgeden televizyona kadar binlerce hediye kazanma şansını yakalıyor.

MODOKO’da hediye yağmuru günleri tüm hızıyla devam ediyor!

Bu sene 50. yaşını kutlayan MODOKO mobilyacılar sitesi, 50. yıla özel “Hediye Çarkı” kampanyasıyla müşterilerini hem hediye yağmuruna tutuyor, hem de eğlenceli bir atmosfere davet ediyor. MODOKO’dan 5 bin TL ve üzeri alışveriş yapan herkes buzdolabından fırına, elektrikli süpürgeden televizyona kadar binlerce hediyelerden birini ve ayrıca Citroen C3 ve Citroen C3 AirCross kazanma şansını yakalıyor.

MODOKO HEDİYE ÇARKINDA "BOŞ YOK" 
                              
MODOKO’da bulunan 350 mağazanın katılımıyla yıl sonuna kadar sürecek olan hediye çarkı kampanyasında “boş yok” 5 bin TL ve üzeri alışveriş yapan herkes hediye çarkını çevirmeye hak kazanıyor ve hediyesini anında teslim alabiliyor. Bisikletten küçük ev aletlerine, mobilya ürünlerinden ev tekstil ürünlerine, beyaz eşyaya kadar her bir ürünün sahiplerini bulduğu kampanyada, 5 bin TL alıveriş yapan 1 kez, 50 bin TL alışveriş yapanlar 2 kez, 100 bin TL alışveriş yapanlar ise 3 kez hediye çarkını çevirme hakkı kazanıyor. 


MODOKO mağazalarından alışveriş yapan ve alışverişini belgeleyen tüm müşterilerin hediye çarkını çevirmeye hak kazanacağı şeklinde planlanan kampanya süresince her hafta salı günleri hediye çarkı günleri düzenleniyor. DJ ve müzik grupları eşliğinde festival tadında geçen hediye çarkı günlerinde müşteriler aileleriyle birlikte mobilya alışverişlerini daha zevkli hale getiriyorlar. 


Evlilik sezonlarının başladığı sonbahar döneminde mobilya alışveriş sezonunun da açılmasıyla birlikte MODOKO’da bulunan mağazaların kampanyaya göstermiş olduğu ilgiden memnun olduklarını dile getiren MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Koray Çalışkan, bu dönemde mobilya ihtiyacı olan herkesi Modoko’ya davet ettiklerini zira hediye çarkı kampanyasını fırsat bilen MODOKO işletmecilerinin çok önemli indirim oranlarıyla iç bünyede kampanya düzenlediklerini belirtti.


 

 

Kampanya Şartları:
 

  • Hediye çarkı , 23 Eylül - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında haftalık olarak her salı yapılacaktır.
  • Çekilişe katılmak isteyen kullanıcılar en az 5.000 TL alışveriş yapmak zorundadır.
  • 5.000 TL 'ye 1 çekiliş hakkı , 
  • 50.000 TL'ye 2 çekiliş hakkı,
  • 100.000 TL'ye 3 çekiliş hakkı verilecektir.
  • Hediye edilecek ürünlerin bütün maliyeti(KDV,ÖTV vb.) Modoko tarafından karşılacaktır.
  • Ürünlerin garanti kapsamı , ürünlerin markasına aittir.