Mobilya üreticileri Home&Tex’e geliyor

Dünyanın en büyük mobilya fuarlarından CNR İMOB ve Furniture İstanbul’u organize eden CNR Holding, yüzbinlerce katılımcı ve alıcı mobilya datasını Home&Tex için seferber etti.

Mobilya üreticileri Home&Tex’e geliyor

Dünyanın en büyük mobilya fuarlarından CNR İMOB ve Furniture İstanbul’u organize eden CNR Holding, yüzbinlerce katılımcı ve alıcı mobilya datasını Home&Tex için seferber etti. Ülkenin dört bir yanında mobilya döşemeciliği yapan yüzlerce firma yetkilisi, döşemelik kumaşlarını temin etmek için Home&Tex Fuarı’na geliyor.

Home&Tex

Fuara, yerli firmaların yanında yabancı mobilya döşemecileri de davet edildi. Ayrıca, CNR Holding tarafından düzenlenen fuarlara katılımcı ve ziyaretçi desteği sağlayan yüzün üzerinde ülkenin ticari ataşesi de kendi ülkelerinin döşemelik kumaş alıcılarını Home&Tex’e yönlendiriyor.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği) işbirliğiyle düzenlenen Home&Tex Fuarı, 26-29 Eylül tarihlerinde, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenleniyor.

Ücretsiz online biletinizi alın