Enflasyonla Topyekün Mücadele Hareketine Modoko da katılıyor

Enflasyonla Topyekün Mücadele Hareketine Modoko da katılıyor

Enflasyonla Topyekün Mücadele Hareketine Modoko da katılıyor

Türkiye’nin 2019-2021 yılları arasını kapsayan, ekonomide iş planını ortaya koyan Yeni Ekonomi Programı’nda, temel politikaların kurgulandığı alanların başında Enflasyon ile Mücadele gelmektedir.

Özellikle son dönemde kurda meydana gelen spekülatif artışlar sonucu fiyatlamalarda yaşanan yukarı yönlü gidiş, yüksek enflasyona neden olmuştur. Gelinen durum, sadece kamu kurumları ya da bakanlıkların mücadelesinin ötesinde, Enflasyonla Topyekûn Mücadele ihtiyacını doğurmuştur.

Türkiye’nin enflasyonla mücadelesinde başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan bu programa, Türkiye’nin önde gelen markalarından destek geldi. Bu kapsamda, “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na” katkı sağlamak isteyen tüm firmalardan beklenti, ürün ve hizmetlerde yıl sonuna kadar yüzde 10 asgari indirim taahhüdü vermeleri oldu.

Mobilya’nın Başkenti olarak bilinen, zanaatın ve teknolojinin buluşma noktası Modoko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Kurulu, “Enflasyonla Topyekün Mücadele” programı kapsamında; bünyesinde bulundurduğu mağazalar aracılığı ile ürünlerinde asgari %10 indirim uygulanacağını bugün itibariyle duyurdu.

MODOKO HAKKINDA

1969’da kurulan Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko’da 150.000 m2 alanda 350 önemli mağaza bulunmaktadır.  Her tarzda mobilya üreten ve kişiye özel tasarım yapan birçok firmayı da bünyesinde bulundurarak yaşam alanlarını daha ‘kişiye ve hayata özel’ kılan Modoko, doğrudan 5.000, dolaylı olarak 35.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.