Salon Dekorasyonunda Sticker Kullanımı

0

Evinizin salonunda değişiklikler yapmak ve dekorasyonunuza biraz renk biraz da hareket katmak istiyorsanız, yapacağınız tercihler arasında en yaratıcı ve yenilikçi olanlardan biri hiç şüphesiz duvarlarda kullanacağınız sticker modelleridir.

st2

Özellikle son dönemlerde ev dekorasyonu söz konusu olduğunda her odada kullanabilen elemanlardan biri olan duvar stickerlerı, dekorasyonundan sıkılanlar için en pratik çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Stickerlar, her zevke hitap eden tasarım,tarz ve renk alternatifleri ve uygun fiyatları ile dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkese hitap etmektedir.

st3

Salon dekorasyonunda sticker kullanılmak isteniyorsa, elbette salonun genel dekorasyonunu dikkate almakgerekir. Salon dekorasyonu modern mi yoksa geleneksel ya da klasik mi? Salonda hangi renkler tercih edilmiş? Duvarlarda kullanılan renkler nelerdir? gibi sorular verilen yanıtlar, salon dekorasyonu içinde seçilecek stickerlar için de belirleyici olacaktır.

st7

Manzara fotoğrafları salon dekorasyonlarında en çok kullanılan stickerlar olmakla beraber, çiçek desenleri ve özellikle son dönemlerde pop art desenler de salon dekorasyonlarında sıklıkla yerlerini bulmaktadır.

st6

Ev dekorasyonunun her aşamasında olduğu gibi duvar etiketlerinde yani stickerlarda da teknoloji farkı hissedilmektedir. Son yıllarda dekorasyon trendleri arasına giren üç boyutlu stickerlar bunun en önemli belirtilerinden biridir.

st8
Salonunuzun tamamında sticker kullanmak size abartılı bir fikir geliyorsa, bu alanı bölümlerine göre düzenlemek ve duvar etiketlerini bu şekilde kullanmak da iyi bir alternatif olabilir. Yemek alanı ya da okuma alanı gibi özel alanlar yaratarak buralarda sticker kullanabilirsiniz.
Her zevke göre neredeyse sınırsız alternatifleri bulunan stickerları satın almadan önce, uygulama yapacağınız duvarın ölçülerini almalı ve sticker için renk seçerken mutlaka duvar renklerini dikkate almalısınız.

Paylaş.