MODOKO’YU EN İYİ O ANLATTI HEDİYE ÇEKİNİN SAHİBİ OLDU

Türkiye’nin en çok tercih edilen Mobilya Başkenti Modoko’nun sosyal medya hesaplarında, eğlenceli bir yeni yıl yarışması yapıldı. Yarışmada en çok dikkat çeken ve ilgi gören yorumun sahibi Merve Biltekin 1000 TL’lik hediye çeki kazandı.

MODOKO’YU EN İYİ O ANLATTI HEDİYE ÇEKİNİN SAHİBİ OLDU

Türkiye’nin en çok tercih edilen Mobilya Başkenti Modoko’nun sosyal medya hesaplarında, eğlenceli bir yeni yıl yarışması yapıldı. Yarışmada en çok dikkat çeken ve ilgi gören yorumun sahibi Merve Biltekin , Modoko Yönetim Kurulu üyesi Bayram BİLİNMEZ tarafından  1000 TL’lik hediye çekini aldı.

Mobilya denince akla ilk gelen yer olan Modoko, yeni yıla eğlenceli bir sosyal medya hediye kampanyası ile başladı. 23 Aralık 2018’de başlayan ve 01 Ocak 2019 saat 23.59’da sonlanan yarışmada, katılımcılardan 3 yasaklı kelime olan “AVM, Tasarım, Başkent” kelimelerini kullanmadan Modoko’nun Instagram ve Facebook sayfalarında Modoko’yu tarif etmeleri istendi. Binlerce yorum arasından bir ismin tarifi çok dikkat çekti ve talihli kişi 1000 TL’lik yeni yıl hediye çekinin sahibi oldu. Yeni yılın ilk günlerinde moral niteliğindeki hediye kampanyası hem büyük ilgi gördü, hem de katılımcıların yaratıcı yorumlarına zemin hazırladı. Yalnızca Modoko mağazalarında geçerli olacak 1000 TL’lik hediye çekinin sahibi Merve Biltekin; “Tek bir firma ile sınırlı kalma. Yüzlerce mağaza binlerce mobilya. Özgürsün tarzında. İster yapılanı seç, ister kendin hazırla. Tam da istediğin tarzda ve fiyatta. Modern, country, klasik ve avangardıyla. Bekliyor seni hadi durma.” yorumuyla Modoko yönetiminden tam not aldı.