Macitler Mobilya

0

Üretim faaliyetine 1985 yılında başlayan Macitler Mobilya, günümüzde hazırladığı sıra dışı koleksiyonlarla modern tarz mobilya markaları arasında özel bir konuma sahip.

001

Bugün yemek odası takımından yatak odasına, oturma gruplarından her türlü mobilya aksesuarlarına kadar zengin bir ürün gamında üretim yapan ve ürünlerinin kalitesiyle her kesimin takdirini kazanan Macitler, farklı çizgisiyle beğeni topluyor.

002

003

Macitler Mobilya geniş müşteri portföyüne hitap eden zengin ürün yelpazesini yani sıra müşteri istekleri doğrultusunda da üretim yapabiliyor. Tüm ürün gruplarında standart dışı ölçülerde çalışabilen ve kişiye özel mobilyalar üretebilen Macitler Mobilyanın üretim felsefesini ise;”kaliteli ürünü uygun fiyatla tüketiciye sunmak ve bunun yanı sıra kaliteli ürünü istenilen ölçüde, modelde ve renkte çalışmak” oluşturuyor.

004

005

Gerek ürün kalitesini gerek fiyat politikasını gerek teslimat koşullarını gerekse satış sonrası hizmet anlayışını koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine oturan Macitler Mobilya bu açıdan da sektörün saygın firmaları arasında yer alıyor.

006

Bu bağlamda Modoko 2. Cadde 1. Sokakta bulunan mağazasıyla hizmet vermektedir. Sıradışı mağaza tasarımına sahip Macitler Mobilya kalitesini dış cephe tasarımında da gösteriyor.

Paylaş.