Kupa Genç Odası Büyümeye Devam Ediyor

0

KUPA GENÇ ODASI, mobilyaseverlerden gelen yoğun talepleri karşılamak amacıyla yeni bir tesis hazırlığındaydı. Bursa-İnegöl’de, 13 bin metrekarelik kapalı alana inşa edilen yeni fabrikaları, son teknolojiye sahip makine parkuruyla hizmet vermeye başladı.

Hedeflerini “Bir Türk markası olarak yolumuzda emin adımlarla ilerlemek ve Kupa Genç Odası markasını tüm dünyada tüketicinin beğenisine sunmak” olarak açıklayan Kupa Genç Odası, yılların verdiği birikimi geniş bir alanda değerlendirmeye devam ediyor.

Kupa Genç Odası’nın yeni fabrikalarında başta genç odası olmak üzere, çeşitli ev mobilyaları ve yeni konseptlerde bebek odaları üretilecek. Geçmişte olduğu gibi bugün de kaliteye değer veren yeni tesisleriyle bu kalite daha da arttırılarak, son teknolojiyle üretim yapılacak. Yaklaşık 200 personelin istihdam edildiği fabrika, Kupa Genç Odası’nın bir dünya markası olma yolunda ilerlediğinin en büyük kanıtlarından biri. Modoko Life Exclusive olarak biz de Kupa Genç Odası’nın yeni fabrikasının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Mağazaya Gitmek İçin Tıklayın
Paylaş.