Haidi Bebe Mobilya

0

Haidi %100 Masif Ahşap, Doğal ve Sağlıklı Bebek Odaları Üretiyor !

Tamamı masiften üretilen, üzerinde boya olmayan veya su bazlı boyalarla boyanan doğal bebek ve genç odaları şu günlerde çok popüler. Tehlikeli malzeme ve boyalardan bebeklerini korumak isteyen ebeveynler masiften mamul Haidi bebe ürünlerini tercih ediyorlar.

Mobilya imalatında kullanılan bazı sağlıksız malzemeler özellikle bebek odalarında evlerimizin küçük fertlerini tehdit edebiliyor. Boya, sunta, mdf ve kaplama içerisinde bulunan kimyasal maddeler solunum yoluyla teneffüs edildiğinde özellikle gelişim aşamasında olan bebekler ve çocuklar için tehlike arz ediyor. Bilinçli aileler bu tehlikelerden uzak durmak amacıyla % 100 masif ahşaptan imal edilen doğal ve sağlıklı mobilyaları tercih ediyorlar. Haidi Bebek ve Genç Mobilyaları da uzun yıllardır sadece doğal ahşap ile üretim yapan öncü markalardandır. Firma yetkilisi ile bu anlamda yaptığımız söyleşide bize masif ahşabın ve ürünlerinin özelliklerini anlattılar.

“Masif ahşap evlerde bulunan bağıl nemi %45-57 oranında muhafaza ederek, bakteri, mantar ve böceklerin üremesini engelleyecek bir ortam oluşturuyor. Bu nedenle astım gibi solunum problemlerini minimize edecek koşulların oluşmasını sağlıyor. Ayrıca ahşap, bulunduğu mekanda hava sirkülasyonunu sağladığından ortam havasının temizlenmesine de yardımcı oluyor ve günlük stresi bertaraf ediyor.” “Tüketicilerimiz bizi özellikle sağlıklı, doğal ürünler kullanmak ve uzun süren yeni mobilya kokusunu yaşamadıkları için tercih ediyorlar. Evlerimizden günlerce çıkmayan bu boya kokusu aslında bebek ve çocuklar için çok tehlikeli. Biz ürünlerimizi doğal ahşaptan üretiyoruz. Ürünlerin üzerinde ise çocuk sağlığına zarar vermeyen EN 71-3 normlarına uygun su bazlı boyalar kullanıyoruz.” www.haidi.com.tr adresinde müşterilerimizin neden bizim ürünlerimizi tercih ettiklerine dair bir bölüme yer verdik. Gelen yorumların çoğu doğal ve sağlıklı bir ortam tercihinden kaynaklandığını gösteriyor. Biz bu güvene layık olmaya ve en iyisini en doğal haliyle üretmeye devam etmeye çalışacağımıza dair tüketicilerimize teminat veriyoruz.”

Paylaş.