Dudulluspor yeni sezona Modoko ile “Merhaba” dedi

0

Bu yıl Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Dudulluspor, sezonu kendi tesislerinde kalabalık bir sporcu ve izleyici katılımı ile açtı. Açılışta Altyapı, Bayan takımları ve A-takım ile birlikte Dudulluspor teknik yönetimi de izleyenlere tanıtıldı. Spor okuluna katılan çocukların sertifikalarının verildiği törende ayrıca Dudulluspor’a katkıda bulunan kurumlardan Modoko yönetim kurulu başkanı İ. Etem Özçelik’e Ali Yazlı tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi.

dudullu-2

Açılışa TFF Yönetim Kurulu üyesi ve İASKF ile TASSK başkanı Ali Düşmez, Ümraniye Belediyesi Spor Müdürü Faysal Şansi, Ümraniye spor başkanı Recep Yoğurtçu, Yeniköy spor başkanı Hamit Cevahir ve eski profesyonel futbolculardan Semih Yuvakuran ile çevre mahallelerdeki muhtarlar katıldılar.

dudullu-3

Yönetim Kurulu’nun tanıtılmasının ardından başkan Ali Yazlı sezonun açılış konuşmasında; en fazla kategoride mücadele eden kulübün Dudulluspor olduğuna değindi. İlk defa bu sezon A-takım olarak Bayanlar Türkiye 3.Liginde yer alacaklarını belirtti. Stadımızı reklamları ile güzelleştiren Modoko’ya şükranlarımızı sunuyoruz, diye belirten Ali Yazlı; Dudulluspor’u destekleyen herkese teşekkür etti.

Paylaş.