Aydıntepe Heritage Hakkında

0

1945 senesinde Adapazarı’nda halı ve mobilya sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Aydıntepe Mobilya, 1999’dan bu yana İstanbul Modoko’da 3000 metrekarelik 5 katlı mağazada, Aydıntepe Heritage markası altında butik mobilya ve dekorasyon alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

Başarılı bir markanın sağlam temellerini bilgi ve tecrübenin oluşturduğuna inanan ve mobilya sektöründe 70 yıllık geçmişe sahip olan Aydıntepe Heritage; mimari ekibi, ürün kalitesi, satış sonrası servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkıyor.

Yaşadığı mekânlara anlam katabilmek adına senelerdir kalite ve estetiğinden ödün vermeyen; her zaman farklı ürün konseptiyle sıradanlıktan uzak ve farklı ürün portföyüyle yoluna devam etmeyi firma olarak kendine ilke edinmiştir. Koltuk grupları, yemek odası grupları, yatak odası grupları ve aksesuarlarından oluşan zengin ürün gamını sürekli yenileyen firmamız, her ay en az bir yeni tasarımını tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Hiçbir standarda bağlı kalmadan, istenilen ölçü ve tarzda mobilya üreten Aydıntepe Heritage; klasikten moderne, mekâna uygun tarz ve kişisel tercihler ön planda tutularak projelendirme ve uygulama yapıyor. Tüm ürünleri garanti kapsamında olan Aydıntepe Heritag , sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

Paylaş.