2015 Yılı Boya ve Mobilya Trendleri

1

2015 yılında evlerde ve mobilyalarda kullanılacak enfes bir boya skalası var. Bu renkler arasında en çok karşılaşacağımız renklerin arasında gri bulunuyor. Klasik duvar rengi olan beyazın yerine gri renkler ve grinin tonları alıyor. Ayrıca iç mekan tasarımlarında Marsala (Saray Moru) lila, pastel pembe ve tonları, çakıl taşı rengi, kum, kuvars rengi ve tonları, açık mavi renkler öne çıkacak. Evlerin dış cephelerinde daha çok mavinin tonları, kiremit rengi, sarı ve antrasit renkler popüler olacak. Özellikle kiremit tonları, şarap kızılı gibi kırmızının tüm tonları evlerimizi şenlendirecek.

Mobilya konusunda çevreyle uyumlu ürünler, özellikle de masif mobilyalar öne çıkıyor. Eklektik tarzda döşenen yaşam alanlarımız bizlere büyük rahatlık ve konfor sağlayacak. Örneğin rustik tarz ile minimalist ve klasik tarzları bir arada ve aynı mekan içerisinde görmek bu sene bizi şaşırtmayacak.

2015 yılı trendlerinden birisi de büyük tablo ve aynalar olacak. Aynı zamanda lüks ve rafine zevklerin bir araya geldiği mekanlar moda olacak. Ayrıca koltukların üzerindeki kırlentler oldukça fazla olacak. Yani koltuklar ve yastıkları bu yıl hayatımıza hızlı bir giriş yapacak. Bu da eklektik tarzla rahatlığı bir araya getiriyor. Ayrıca açık renkli ve soft aydınlatmalar, doğal aksesuarlar, dekoratif masif eşyalar ve duvar dekorasyonlarında kullanılan dinamik duvar kağıtlarını da artık sık sık göreceğiz.

Paylaş.

1 Yorum

  1. konya jotun boya Tarih:

    büyük aynalar onulan ortamı daha geniş ve ferah gösteriyor trendler arasında olması çok mantıklı